Crystal Palace vs Manchester City, wynik meczu: 0-0

W dniu 2022-03-14 20:00 na stadionie Selhurst Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Crystal Palace a Manchester City.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Crystal Palace a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Cheikhou Kouyaté 44' Conor Gallagher 83' Odsonne Édouard 90'

Żółte kartki Manchester City: Jack Grealish 54'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Leicester i Everton. Kolejno natomiast Manchester City z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Liverpool.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Premier League. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak Cheikhou Kouyaté Jack Grealish nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone bramki i asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Crystal Palace oraz Manchester City z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.