Spotkanie między Leeds i Manchester City na obiekcie Elland Road - 1-3

Leeds - Manchester City zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Leeds a Manchester City wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-12-28 20:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 17. Zmierzyły się Leeds i Manchester City.

Gole strzelali: Rodri 45' 0-1 E. Haaland 51' 0-2 J. Grealish E. Haaland 64' 0-3 J. Grealish P. Struijk 73' 1-3 S. Greenwood

Żółte kartki Leeds: Mateusz Klich 70' Wilfried Gnonto 71' Sam Greenwood 85'

Żółte kartki Manchester City: Rico Lewis 62' Rodri 81' Cole Palmer 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Leeds stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami West Ham i Cardiff. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Chelsea.

Bardzo często wierni fani śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Mateusz Klich Rico Lewis systematycznie serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Leeds oraz Manchester City oraz ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Elland Road.