Dnia 2023-03-04 12:30 odbył się mecz Manchester City - Newcastle zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2023-03-04 12:30 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Manchester City a Newcastle zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Foden 15' 1-0 Rodri Bernardo Silva 67' 2-0 E. Haaland

Żółte kartki Manchester City: Nathan Aké 58' Erling Haaland 74'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 53' Dan Burn 74' Bruno Guimar?es 76' Jamaal Lascelles 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester City stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i Burnley a Newcastle podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Manchester United.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Nathan Aké Joelinton nieprzerwanie gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż potyczki męczą fana. Obserwujemy bezwzględne faule, idealne asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie ligi Premier League. Manchester City oraz Newcastle i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Etihad Stadium.