Mecz Manchester City - Chelsea zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Manchester City oraz Chelsea zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-01-15 12:30 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Manchester City a Chelsea.

Gole strzelali: K. De Bruyne 70' 1-0 João Cancelo

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 7' Mateo Kovačić 32'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester City zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Fulham i Brentford. Kolejno natomiast Chelsea podejmie Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Plymouth.

Wielu kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Marcos Alonso częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Walki między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie ligi Premier League. Manchester City oraz Chelsea jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Etihad Stadium.