Na obiekcie Etihad Stadium odbyło się spotkanie Manchester City vs Leeds zakończone wynikiem 2-1

Manchester City vs Leeds, wynik 2-1. W dniu 2023-05-06 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Leeds.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City oraz Leeds wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 19' 1-0 R. Mahrez İ. Gündoğan 27' 2-0 R. Mahrez Rodrigo 85' 2-1

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Leeds: Wilfried Gnonto 45' Rodrigo 71' Weston McKennie 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester City zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Everton i Real Madrid a Leeds z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Tottenham.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Wilfried Gnonto nieustannie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są zaciekłe, rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Regularnie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty czy gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Manchester City oraz Leeds w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Etihad Stadium.