Spotkanie między Brentford i Manchester City na obiekcie Brentford Community Stadium dnia 2021-12-29 20:15: 0-1

Brentford kontra Manchester City, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-12-29 20:15 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Brentford a Manchester City.

Pierwsza połowa spotkania między Brentford i Manchester City zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: P. Foden 16' 0-1 K. De Bruyne

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford stawi czoła Port Vale, następne spotkania z drużynami Southampton i Liverpool a Manchester City z Swindon Town. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Southampton.

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe starcia ligi Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami są zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Brentford i Manchester City z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Brentford Community Stadium.