Mecz pomiędzy Manchester United i Manchester City na obiekcie Old Trafford - 0-2

W dniu 2021-11-06 12:30 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Manchester United i Manchester City.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester United a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: E. Bailly 7' 0-1 Bernardo Silva 45' 0-2 João Cancelo

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 90'

Żółte kartki Manchester City: João Cancelo 48' Bernardo Silva 58'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - Michael Oliver, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Villarreal i Chelsea. Kolejno natomiast Manchester City z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i West Ham.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Cristiano Ronaldo João Cancelo nader często zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą. Zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Manchester United oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Old Trafford.