Spotkanie Nottingham Forest - Manchester City zakończone wynikiem 1-1

Nottingham Forest - Manchester City wynik spotkania 1-1. W dniu 2023-02-18 15:00 na stadionie The City Ground odbył się mecz ligi Premier League kolejki 24. Zmierzyły się Nottingham Forest oraz Manchester City.

Pierwsza część spotkania między Nottingham Forest a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: Bernardo Silva 41' 0-1 J. Grealish C. Wood 84' 1-1 M. Gibbs-White

Żółte kartki Nottingham Forest: Joe Worrall 14'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania to Graham Scott, Anglia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Nottingham Forest zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Everton oraz Tottenham natomiast Manchester City podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Bristol City.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Joe Worrall wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Trafiamy na książkowe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Nottingham Forest i Manchester City z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, The City Ground.