Dnia 2023-04-30 13:00 na stadionie Craven Cottage miało miejsce spotkanie Fulham kontra Manchester City - 1-2

Fulham kontra Manchester City 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Fulham i Manchester City wynik to 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-04-30 13:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Fulham i Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 3' 0-1 Carlos Vinícius 15' 1-1 H. Wilson J. Álvarez 36' 1-2 R. Mahrez

Żółte kartki Fulham: Kenny Tete 70'

Żółte kartki Manchester City: Jack Grealish 70' Kyle Walker 90' Ederson 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania - Simon Hooper, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Leicester i Southampton. Kolejno natomiast Manchester City podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Real Madrid.

Fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Kenny Tete Jack Grealish raz za razem zaserwowały swoim stałym fanom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami są zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania statyczne. Nieprzerwanie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Fulham i Manchester City z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Craven Cottage.