Spotkanie Manchester City kontra Aston Villa, wynik końcowy 3-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City i Aston Villa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Manchester City i Aston Villa.

Gole strzelali: M. Cash 37' 0-1 L. Digne Philippe Coutinho 69' 0-2 O. Watkins İ. Gündoğan 76' 1-2 R. Sterling Rodri 78' 2-2 O. Zinchenko İ. Gündoğan 81' 3-2 K. De Bruyne

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Aston Villa: Tyrone Mings 49' Marvelous Nakamba 87'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Manchester City stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Aston Villa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Tyrone Mings raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe gole oraz asysty dodające niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Manchester City i Aston Villa z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Etihad Stadium.