Na stadionie London Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy West Ham oraz Manchester City - wynik końcowy 2-2

W dniu 2022-05-15 13:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy West Ham a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy West Ham a Manchester City wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: J. Bowen 24' 1-0 Pablo Fornals J. Bowen 45' 2-0 M. Antonio J. Grealish 49' 2-1 Rodri V. Coufal 69' 2-2

Żółte kartki West Ham: Jarrod Bowen 32' Vladimír Coufal 58' Łukasz Fabiański 60'

Żółte kartki Manchester City: Gabriel Jesus 90'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu West Ham stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz . Kolejno natomiast Manchester City z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Jarrod Bowen Gabriel Jesus nader często zaserwowały swoim stałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką dodające smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż spotkania męczą. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak West Ham i Manchester City z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, London Stadium.