Spotkanie Manchester City vs Southampton zakończone wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Manchester City oraz Southampton zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-09-18 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Manchester City a Southampton.

Gole strzelali:

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Southampton: K. Walker-Peters 52' V. Livramento 84'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia meczu - Jonathan Moss, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Manchester City stawi czoła Wycombe, następne spotkania z drużynami Chelsea i Paris Saint Germain natomiast Southampton z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Chelsea.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak K. Walker-Peters raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, przechodzące do historii bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania między piłkarzami są nader zajadłe, nie często zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Manchester City oraz Southampton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Etihad Stadium.