Spotkanie pomiędzy Wolves i Manchester City dnia 2022-05-11 19:15: końcowy wynik 1-5

Dnia 2022-05-11 19:15 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy Wolves a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wolves i Manchester City wynik wynosił 1-3. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

 

Gole strzelali: K. De Bruyne 7' 0-1 Bernardo Silva L. Dendoncker 11' 1-1 Pedro Neto K. De Bruyne 16' 1-2 K. De Bruyne 24' 1-3 R. Sterling K. De Bruyne 60' 1-4 R. Sterling 84' 1-5

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki Manchester City: Kevin De Bruyne 78'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania to Martin Atkinson, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wolves stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Aston Villa i natomiast Manchester City z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą interesujące starcia w lidze Premier League. Złożone z zdolnych obrońców i napastników zespoły futbolowe i piłkarze jak Kevin De Bruyne raz za razem zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są zajadłe, nie często bywa, że mecze nudzą kibica. Obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League. Wolves i Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Molineux Stadium.