Manchester City kontra Newcastle, wynik meczu 5-0

Dnia 2022-05-08 15:30 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Manchester City i Newcastle.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Manchester City i Newcastle zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

 

Gole strzelali: R. Sterling 19' 1-0 João Cancelo Aymeric Laporte 38' 2-0 Rodri 61' 3-0 K. De Bruyne P. Foden 90' 4-0 O. Zinchenko R. Sterling 90' 5-0 J. Grealish

Żółte kartki Manchester City: Kevin De Bruyne 75'

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 31' Dan Burn 70' Matt Targett 89'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Manchester City stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa a Newcastle z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i .

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Kevin De Bruyne Bruno Guimarães raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Manchester City i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Etihad Stadium.