Dnia 2023-05-14 13:00 na stadionie Goodison Park odbył się mecz pomiędzy Everton oraz Manchester City - 0-3

Everton vs Manchester City wynik spotkania 0-3. Dnia 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Everton a Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton i Manchester City wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: İ. Gündoğan 37' 0-1 R. Mahrez E. Haaland 39' 0-2 İ. Gündoğan İ. Gündoğan 51' 0-3

Żółte kartki Everton: James Garner 49'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Everton stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Real Madrid natomiast Manchester City podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz .

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi James Garner częstokroć zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nie są warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Everton i Manchester City i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Goodison Park.