Na stadionie Etihad Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Manchester City i Everton zakończone wynikiem 3-0

Manchester City vs Everton zakończony wynikiem 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City oraz Everton wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Manchester City i Everton.

Gole strzelali: R. Sterling 44' 1-0 João Cancelo Rodri 55' 2-0 Bernardo Silva 86' 3-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Everton: Richarlison 31'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Everton:

Główny sędzia meczu - Stuart Attwell, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester City stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa a Everton z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Arsenal.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów śledzi fascynujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Aymeric Laporte Richarlison często zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Natrafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Manchester City oraz Everton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.