Wolves - Manchester City, wynik meczu: 0-3

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wolves a Manchester City wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-09-17 11:30 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Wolves a Manchester City.

Gole strzelali: J. Grealish 1' 0-1 K. De Bruyne E. Haaland 16' 0-2 Bernardo Silva P. Foden 69' 0-3 K. De Bruyne

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 65' Matheus Nunes 65'

Żółte kartki Manchester City: Rodri 13'

Czerwone kartki Wolves: Nathan Collins 33'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wolves stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Chelsea i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Manchester City z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami FC Copenhagen i Southampton.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą poczynania w lidze Premier League. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Rúben Neves Rodri często gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to zmagania nudne. Stale zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, brutalne faule, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Wolves i Manchester City w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Molineux Stadium.