Tottenham - Manchester City, wynik meczu: 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham a Manchester City wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-02-05 16:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się Tottenham i Manchester City.

Gole strzelali: H. Kane 15' 1-0 P. Højbjerg

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 23' Cristian Romero 26' Ivan Perišić 75' Cristian Romero 87'

Żółte kartki Manchester City: Ederson 83' Kyle Walker 90'

Czerwone kartki Tottenham: Cristian Romero 87'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia meczu - Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami AC Milan i West Ham natomiast Manchester City z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Nottingham Forest.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Rodrigo Bentancur Ederson niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami z ligi bywają zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Tottenham oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.