West Ham kontra Manchester City, wynik spotkania 1-3

West Ham kontra Manchester City wynik 1-3. Dnia 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły West Ham i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Ham i Manchester City wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 36' 1-0 V. Coufal J. Doku 46' 1-1 J. Álvarez Bernardo Silva 76' 1-2 J. Álvarez E. Haaland 86' 1-3 Bernardo Silva

Żółte kartki West Ham: Edson Álvarez 38' Tomáš Souček 79' Lucas Paquetá 90'

Żółte kartki Manchester City: Joško Gvardiol 45' Rodri 89'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, Anglia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw TSC Backa Topola, następne spotkania z drużynami Liverpool i Lincoln a Manchester City z FK Crvena Zvezda. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Newcastle.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Edson Álvarez Joško Gvardiol raz za razem zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite bramki oraz asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak West Ham i Manchester City w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, London Stadium.