Mecz między Chelsea oraz Manchester City zakończony wynikiem 4-4 na stadionie Stamford Bridge dnia 2023-11-12 16:30

W emocjonującym meczu Premier League drużyny Chelsea i Manchester City zremisowały 4-4 na Stamford Bridge. Spotkanie pełne zwrotów akcji dostarczyło kibicom wielu powodów do radości. Mimo że obie ekipy prezentowały wysoki poziom, żadna z nich nie zdołała sięgnąć po pełną pulę. Wynik na przerwę również był remisowy - 2-2. Mecz ten na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich fanów futbolu.

Mecz pomiędzy Chelsea a Manchester City

W dniu 12 listopada 2023 roku na stadionie Stamford Bridge doszło do niesamowitego widowiska pomiędzy drużynami Chelsea i Manchester City w ramach 12. kolejki Premier League. Mecz zakończył się remisem 4-4 po emocjonującej rywalizacji.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej bramki, którą strzelił Erling Haaland w 25. minucie, dając prowadzenie drużynie gości. Jednak już cztery minuty później Thiago Silva wyrównał wynik po asyście od C. Gallagher. Następnie Raheem Sterling odzyskał prowadzenie dla Manchesteru City, ale na chwilę przed przerwą Manuel Akanji ponownie wyrównał stan meczu.

Po przerwie Erling Haaland zdobył swoją drugą bramkę, jednak pięć minut później N. Jackson ponownie doprowadził do remisu. W końcówce meczu to drużyna Manchester City objęła prowadzenie po bramce Rodriego, ale w doliczonym czasie gry Cole Palmer uratował remis dla Chelsea.

Spotkanie było pełne emocji i widowiskowych akcji, a kibice na Stamford Bridge mieli okazję obejrzeć siedem bramek, co rzadko się zdarza w meczach Premier League.

Kartki i sędzia

W trakcie meczu arbiter, Anthony Taylor, przyznał kilka żółtych kartek: Marc Cucurella, Cole Palmer, Moisés Caicedo oraz Raheem Sterling z Chelsea, natomiast Jérémy Doku, Rodri oraz Jack Grealish z Manchesteru City.

Następne mecze

Chelsea już teraz musi skupić się na kolejnych meczach, gdzie zmierzy się z zespołami Newcastle, Brighton oraz Manchester United. Manchester City natomiast czekają starcia z Liverpool, RB Leipzig oraz Tottenham.