Mecz między Manchester City oraz Crystal Palace dnia 2023-12-16 15:00 na obiekcie Etihad Stadium: 2-2

Dziś na Etihad Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Manchester City i Crystal Palace. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Manchesteru City 1-0. Poziom rywalizacji był niezwykle wyrównany, co sprawiło, że kibice byli świadkami wielu ekscytujących momentów. Mecz ten miał miejsce w ramach 17. kolejki Premier League i z pewnością dostarczył wiele emocji wszystkim fanom piłki nożnej.

Manchester City podejmowało Crystal Palace na swoim stadionie Etihad Stadium w ramach 17. kolejki Premier League. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a sędzią głównym był Paul Tierney.

Manchester City wyszedł na prowadzenie w 24. minucie za sprawą J. Grealisha, który skutecznie wykorzystał asystę P. Fodena. Mecz rozgrzewał się w miarę upływu czasu, a w 54. minucie R. Lewis podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0.

Crystal Palace jednak nie zamierzało się poddać i w 76. minucie J. Mateta zdobył bramkę dla gości po asyście J. Schluppa, zmniejszając straty do 2-1.

Gdy wydawało się, że Manchester City utrzyma prowadzenie, M. Olise w ostatnich chwilach meczu, w 90. minucie, zdobył bramkę na wagę remisu 2-2.

Spotkanie obfitowało w emocje, a obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami. Atmosfera na Etihad Stadium była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz.

Ostateczny wynik meczu to 2-2, co sprawia, że Manchester City i Crystal Palace muszą być zadowolone z rezultatu. Żółte kartki zostały pokazane dla Edersona z Manchesteru City oraz Joachima Andersena z Crystal Palace.

Następne mecze dla Manchester City to starcia z drużynami Urawa, Brentford i Everton, natomiast Crystal Palace zmierzy się z Brighton, Chelsea i Atalantą.