Back to Top

Mecz Liverpool vs Manchester City 1-1

Spotkanie Liverpool vs Manchester City zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj na stadionie Anfield odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Liverpool i Manchester City w ramach 28. kolejki Premier League. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, po tym jak obie drużyny strzeliły bramki w drugiej połowie. Pomimo dynamicznej gry obu zespołów, wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Manchesteru City 1-0, jednak ostatecznie punkty zostały podzielone. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 15:45, a emocje sięgały zenitu do samego końca.

Manchester City vs Burnley, wynik końcowy 3-1

Na stadionie Etihad Stadium dnia 2024-01-31 19:30 odbył się mecz Manchester City vs Burnley zakończony wynikiem 3-1

Witajcie kibice piłki nożnej! W dniu 31 stycznia 2024 roku na Etihad Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Manchester City i Burnley w ramach 22. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 2-0 na przerwę. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:30 czasu lokalnego, a dziś przedstawiamy wam pełną relację z tego spotkania.

Bournemouth - Manchester City wynik spotkania 0-1

Dnia 2024-02-24 17:30 odbył się mecz pomiędzy Bournemouth oraz Manchester City zakończony wynikiem 0-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na stadionie Vitality Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Bournemouth i Manchester City. Spotkanie to miało miejsce w ramach 26. kolejki prestiżowej ligi Premier League. Mimo zaciętej rywalizacji to ekipa Manchesteru City wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik ten został ustalony już w pierwszej połowie, a gracze obu drużyn dali z siebie wszystko, by zapewnić kibicom niezapomniane widowisko.

Mecz Brentford kontra Manchester City, wynik 1-3

Spotkanie Brentford kontra Manchester City, wynik końcowy 1-3

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Brentford podejmowała na własnym stadionie zespół Manchesteru City. Mecz rozegrany został kilka dni temu, dokładnie 7 dni temu, 5 lutego o godzinie 20:00. Spotkanie to było pełne emocji i zwrotów akcji, a jego wynik nie pozostawił fanów obojętnymi.

Newcastle - Manchester City, wynik 2-3

Newcastle - Manchester City, wynik spotkania - 2-3

Dramatyczny mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Manchester City zakończył się zwycięstwem gości. Spotkanie, które odbyło się w St. James' Park, przyniosło wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zespół Manchesteru City zdołał odwrócić losy meczu i wygrać 3-2, mimo trudnej sytuacji po pierwszej połowie, kiedy to gospodarze prowadzili 2-1.

Manchester City kontra Brentford, wynik 1-0

Spotkanie Manchester City kontra Brentford, wynik końcowy 1-0

W ostatnim meczu 18. kolejki Premier League drużyna Manchester City podejmowała na własnym stadionie Brentford. Spotkanie to odbyło się 20 lutego 2024 roku o godzinie 19:30 na Etihad Stadium. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 1-0, po tym jak wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy. Tym samym drużyna Manchester City zdobyła cenne trzy punkty w walce o mistrzostwo ligi.

Mecz Manchester City - Everton, wynik 2-0

Mecz Manchester City kontra Everton zakończony wynikiem 2-0

W ostatniej kolejce Premier League doszło do starcia pomiędzy drużynami Manchester City i Everton na Etihad Stadium. Mecz, który odbył się 10 lutego o godzinie 12:30, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Mimo bezbramkowego remisu na przerwę, podopieczni trenera Pepa Guardioli zdołali zdobyć bramki po wznowieniu gry, umacniając swoją pozycję w lidze.

Everton kontra Manchester City 1-3

Spotkanie Everton kontra Manchester City zakończone wynikiem 1-3

W poniedziałkowy wieczór na Goodison Park odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Everton oraz Manchester City. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy rezultatem 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Evertonu 1-0, lecz druga połowa należała już do ekipy z Manchesteru. Spotkanie to stanowiło część 19. kolejki Premier League.