Back to Top

Manchester City vs Luton wynik 5-1

Dnia 2024-04-13 14:00 na obiekcie Etihad Stadium miało miejsce spotkanie Manchester City vs Luton - 5-1

W minioną środę na Etihad Stadium odbyło się starcie pomiędzy drużynami Manchester City i Luton. Mecz ten należał do 33. kolejki Premier League i zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-1. Pomimo wyniku na przerwę 1-0, zawodnicy Manchester City zdominowali drugą połowę, zdobywając kolejne bramki i zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Mecz rozegrany został 13 kwietnia o godzinie 14:00, a już teraz jest tematem gorących dyskusji w świecie piłki nożnej.

Mecz pomiędzy Manchester City kontra Aston Villa, wynik końcowy 4-1

Dnia 2024-04-03 19:15 na obiekcie Etihad Stadium miało miejsce spotkanie Manchester City - Aston Villa - końcowy wynik 4-1

W ostatnim meczu Premier League drużyna Manchesteru City podejmowała na własnym stadionie Aston Villę. Spotkanie, które odbyło się 5 dni temu, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 4-1. Obie drużyny zaprezentowały się dynamicznie, jednak to zawodnicy Manchesteru City okazali się skuteczniejsi, kontrolując grę i zdobywając decydujące bramki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tego emocjonującego starcia na Etihad Stadium.

Mecz Liverpool vs Manchester City 1-1

Spotkanie Liverpool vs Manchester City zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj na stadionie Anfield odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Liverpool i Manchester City w ramach 28. kolejki Premier League. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, po tym jak obie drużyny strzeliły bramki w drugiej połowie. Pomimo dynamicznej gry obu zespołów, wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Manchesteru City 1-0, jednak ostatecznie punkty zostały podzielone. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 15:45, a emocje sięgały zenitu do samego końca.

Manchester City kontra Brentford, wynik 1-0

Spotkanie Manchester City kontra Brentford, wynik końcowy 1-0

W ostatnim meczu 18. kolejki Premier League drużyna Manchester City podejmowała na własnym stadionie Brentford. Spotkanie to odbyło się 20 lutego 2024 roku o godzinie 19:30 na Etihad Stadium. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 1-0, po tym jak wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy. Tym samym drużyna Manchester City zdobyła cenne trzy punkty w walce o mistrzostwo ligi.

Mecz Crystal Palace vs Manchester City, wynik 2-4

Mecz Crystal Palace vs Manchester City zakończony wynikiem 2-4 na stadionie Selhurst Park dnia 2024-04-06 11:30

W sobotnie popołudnie na Selhurst Park Crystal Palace podejmowało potężnego rywala - Manchester City. Mecz ten, rozegrany 2 dni temu, obfitował w emocje i wiele bramek. Ostatecznie to drużyna z Manchesteru wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 4-2. Jakie wydarzenia miały miejsce na murawie? Zapraszamy do lektury naszej relacji!

Mecz Manchester City - Arsenal 0-0

Manchester City kontra Arsenal, wynik meczu 0-0

W ostatnim starciu Premier League na Etihad Stadium, Manchester City podejmował Arsenal w meczu pełnym napięcia. Mimo dużych oczekiwań kibiców, obie drużyny nie zdołały pokonać się nawzajem, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, 31 marca 2024 roku o godzinie 15:30, w ramach 30. kolejki ligowej. Drużyny zaprezentowały solidne umiejętności, ale brak skuteczności w końcowym wykończeniu uniemożliwił im zdobycie pełnej puli punktów.

Bournemouth - Manchester City wynik spotkania 0-1

Dnia 2024-02-24 17:30 odbył się mecz pomiędzy Bournemouth oraz Manchester City zakończony wynikiem 0-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na stadionie Vitality Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Bournemouth i Manchester City. Spotkanie to miało miejsce w ramach 26. kolejki prestiżowej ligi Premier League. Mimo zaciętej rywalizacji to ekipa Manchesteru City wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik ten został ustalony już w pierwszej połowie, a gracze obu drużyn dali z siebie wszystko, by zapewnić kibicom niezapomniane widowisko.

Mecz Brentford kontra Manchester City, wynik 1-3

Spotkanie Brentford kontra Manchester City, wynik końcowy 1-3

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Brentford podejmowała na własnym stadionie zespół Manchesteru City. Mecz rozegrany został kilka dni temu, dokładnie 7 dni temu, 5 lutego o godzinie 20:00. Spotkanie to było pełne emocji i zwrotów akcji, a jego wynik nie pozostawił fanów obojętnymi.