Back to Top

Największe zaskoczenia obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi

Największe zaskoczenia obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi

Runda jesienna Fortuna 1 Ligi wkracza w decydującą fazę, a sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej obrazowa. Walka o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej trwa w najlepsze, a rozgrywki zdążyły przynieść już niemałe zaskoczenia — zarówno pozytywne, jak i negatywne. Naturą drugiego szczebla rozgrywkowego w Polsce jest bardzo ciasna sytuacja w tabeli i walka o miejsca promowane awansem, bądź barażami do ostatniej kolejki. Nie da się jednak ukryć, że niektóre drużyny punktują znacznie ponad swoje oczekiwania, a jeszcze inne zaskakują — ale nie tak jak życzyliby sobie tego kibice. Zdecydowanie najgorętszym terytorium pierwszoligowych potyczek jest aktualnie małopolska, bo właśnie kluby z południa Polski stanowią o największym zaskoczeniu — zarówno na szczycie tabeli, jak i w środku i na jej dnie.

Znaczenie oczyszczaczy powietrza i korzyści z ich stosowania

Znaczenie oczyszczaczy powietrza i korzyści z ich stosowania

Zanieczyszczenie powietrza stanowi coraz większy problem w wielu miastach na całym świecie. Stanowi ono poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i może wywoływać astmę, raka płuc i inne choroby. Istnieją różne sposoby radzenia sobie z zanieczyszczeniem powietrza. Możesz unikać sytuacji wysokiego ryzyka, takich jak chodzenie po zadymionej ulicy lub pozostać w domu, gdy na zewnątrz pada deszcz. Ale co, jeśli nie możesz uniknąć tych wyzwalaczy? Co zrobić, gdy przez większość dnia pracy znajdujemy się w zamkniętej przestrzeni, np. w budynku biurowym bez okien? Z pewnością jest to koszmar dla każdej osoby, która zmaga się z alergią na kurz, pyłki lub sierść zwierząt domowych. Dzięki oczyszczaczom powietrza nie musisz żyć w strachu przed zanieczyszczeniami czającymi się za drzwiami. Oto kilka korzyści wynikających z używania ich w domu i w pracy.

Leicester - Manchester City, wynik 0-1

Dnia 2022-10-29 11:30 na obiekcie King Power Stadium odbyło się spotkanie Leicester vs Manchester City: 0-1

Leicester vs Manchester City zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2022-10-29 11:30 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Leicester i Manchester City.

Strona 2 z 7