Na stadionie Turf Moor dnia 2023-08-11 19:00 odbył się mecz Burnley - Manchester City zakończony wynikiem 0-3

Dnia 2023-08-11 19:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się Burnley oraz Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley oraz Manchester City wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: E. Haaland 4' 0-1 Rodri E. Haaland 36' 0-2 J. Álvarez Rodri 75' 0-3

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley: Anass Zaroury 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Nottingham Forest a Manchester City z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Sheffield Utd.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak raz za razem zapewniają pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Obserwujemy spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, że mecze męczą. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Burnley oraz Manchester City w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.